Warsztaty dla par MECHANIKA MIŁOŚCI to nie tylko praca nad związkiem,
której celem
jest wzmocnienie więzi, podkreślenie mocnych stron relacji
i wniesienie ożywczego powiewu do związku,

to również dobra zabawa, bo bez tego nie udaje się żadna randka! 


 

Serdecznie zapraszamy na jesienno-zimowy cykl warsztatów:


     

8 stycznia 2019 "Jak rozmawiają szczęśliwi ludzie" Gdynia

 

 


"Jak rozmawiają szczęśliwi ludzie" to warsztat o tym, jak mówić i jak słuchać, tak aby małżeństwo było niewyczerpywalnym źródłem szczęścia, jak rozmawiać, by druga strona czuła, że stoimy za nią murem.

Celem warsztatu jest pogłębienie więzi pomiędzy małżonkami, wzmocnienie poczucia jedności oraz polepszenie umiejętności dawania wsparcia.

W trakcie warsztatu uczestnicy zapoznają się z formą rozmowy, która umożliwia okazanie zrozumienia, budowanie przyjacielskiej więzi, pogłębienie relacji. W psychologii taki rodzaj dialogu nazywany jest "rozmową redukującą stres". Każdy z uczestników będzie miał możliwość przećwiczenia i wypróbowania z drugą osobą nowo zdobytej wiedzy.


 

kup bilet

29 stycznia 2019 "5 języków miłości" Gdynia

 

 

 

W trakcie warsztatu nauczysz się w jaki sposób okazywać miłość, by w pełni zaspokajać potrzeby drugiej strony.

Warsztat dedykowany jest wszystkim parom, które zmagają się z poczuciem braku miłości pomimo zaangażowania dwóch stron.

Ten warsztat jest zdecydowanie dla Ciebie:

  • jeżeli starasz się jak tylko możesz, a druga strona tego nie docenia

  • nie wiesz w jaki sposób wyrazić miłość, aby druga strona w pełni to odczuła

  • masz poczucie, że Wasze wizje okazywania miłości się rozjeżdżają.

 

19 stycznia 2019 całodniowe warsztaty "Mechanika Miłości" Gdańsk

 

"Mechanika Miłości" to warsztat o tym, jak tworzyć małżeństwo, które jest źródłem radości, wsparcia i satysfakcji oraz w jaki sposób pogłębić emocjonalną więź.
Miłość jest jak bardzo skomplikowana maszyna, o którą trzeba dbać, aby sprawnie i bezawaryjnie działała, którą trzeba konserwować, aby nie dochodziło do zatarć, której trzeba regularnie używać, aby zniwelować niszczenie. 
Jeśli się nie troszczymy o związek, nie dbamy, nie pielęgnujemy więzi, która nas łączy z czasem pojawia się coraz więcej zgrzytów, zatarć, aż w końcu całość się rozsypuje.

W trakcie warsztatu będziecie mieli okazję wziąć udział w dużej ilości ćwiczeń oraz otrzymacie minimum niezbędnej teorii.Warsztat przeznaczony jest dla par tak z długim jak i krótkim stażem, którym zależy, aby ich relacja była jeszcze bardziej satysfakcjonująca. Aby była źródłem stałej radości, a poczucie zakochania, przy jednoczesnej głębokiej więzi emocjonalnej nigdy nie mijało.

Celem warsztatu jest wzmocnienie więzi, podkreślenie mocnych stron relacji i wniesienie ożywczego powiewu do związku.Chcemy też abyście dobrze się bawili!


  1.  

kup bilet

kup bilet

20 listopada "Dobry Seks w każdym wieku" Gdynia

 

 

"Dobry seks w każdym wieku" to warsztat o tym, jak czerpać radość i szczęście z seksu, jak budować atmosferę czułości i bezpieczeństwa tak ważną dla pełnego spełnienia oraz jak dawać i czerpać z kochania się.

Celem warsztatu jest ukazanie roli: komunikacji, bliskości, rozumienia wzajemnych potrzeb,
a także świadomości własnego ciała dla zadowolenia z pożycia małżeńskiego.

Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję porozmawiać o tym, co daje im radość, co sprawia im przyjemność. Dowiedzą się jakie są potrzeby współmałżonka i w jaki sposób mogą je zaspokajać.

Warsztat "Dobry seks w każdym wieku" to krótki kurs o tym jak poprzez seks pogłębiać intymność, bliskość i zadowolenie z relacji. Ponadto cześć teoretyczna zawiera materiał, o tym jak rozniecać pożądanie bez względu na staż, o tym jak pielęgnować relację by namiętność nie wygasła oraz o tym jak uważność wpływa na jakość życia seksualnego.

W trakcie warsztatu przedstawimy też obiektywne przyczyny utrudniające współżycie, podpowiemy gdzie szukać pomocy.
 


 


     

kup bilet

11 grudnia "Małymi krokami do udanych relacji" Gdynia

 


Prawie każdy z nas lubi osiągać maksymalne rezultaty przy minimalnych nakładach pracy
i wysiłku.

Warsztat "Małymi krokami do udanych relacji" pozwala uczestnikom odkryć w jaki sposób przy bardzo małym nakładzie czasu i energii polepszyć związek. 
Każda para pozna drobne rzeczy, które można łatwo wprowadzić do codzienności, dzięki którym zadowolenie i satysfakcja z relacji znacząco wzrosną.

Opierając się na filozofii Kaizen pokazujemy w jaki sposób dzień po dniu, małymi kroczkami polepszać relację z najbliższymi. W czasie warsztatu uczestnicy będą mogli nie tylko zapoznać się z teorią, ale również przećwiczyć nowo zdobytą wiedzę.


     

kup bilet

Media Społecznościowe

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

Wszystkie prowadzone przez nas warsztaty nastawione są tylko i wyłącznie na pracę
z osobą, z którą się przychodzi.
Nie ma pracy na forum.

Zawsze staramy się zapewnić maksymalnie intymną atmosferę sprzyjającą rozmowie
i intensywnej pracy nad relacją.

BHP warsztatów