Nasz zespół

O nas

Jesteśmy niezwykle szczęśliwym małżeństwem z jedenastoletnim stażem, zaś parą od lat szesnastu. Mamy trójkę dzieci.
W trakcie trwania relacji mieliśmy okazje odwiedzić oraz pomieszkać w najróżniejszych zakątkach świata. Zwiedziliśmy razem ponad 50 krajów, na 5 kontynentach. I na podróżach znamy się jak mało kto. Mieliśmy okazję uczestniczyć w kursach i warsztatach dotyczących relacji prowadzonych przez najlepszych terapeutów i trenerów w Polsce i na świecie z Johnem i Juli Gottman na czele.

W czasie podróży i nie tylko odkryliśmy, że najważniejszą rzeczą w związku jest zaangażowanie. Zauważyliśmy, że im więcej włożysz, tym więcej wyciągniesz.

 

Justyna Zorn

Roman Miotke

Kiedyś pasjonowały ją polimery i łożyska hydrodynamiczne, obecnie bardziej interesuje się neurobiologią i wszystkim co dotyczy funkcjonowania mózgu.

Niepoprawna optymistka :-)

Uwielbia dyskusje na tematy wszelakie. Pasjonat reportaży i literatury podróżniczej. Nie obce są mu zagadnienia  z makroekonomii.

Wielki fan Tima Ferrisa.

Życiowy realista.

kup teraz

Przede wszystkim mamy interdyscyplinarne podejście do związków i relacji. Opieramy się na badaniach naukowych łącząc wiedzę z psychologii, neurobiologii i socjologii. Uważamy, że bardzo ważne jest, aby metody pracy dopasować do potrzeb uczestników, a nie uczestników do metody.

Na warsztatach podzielimy się doświadczeniem własnym jak i tym zdobytym na kursach i warsztatach. Choć jesteśmy szczęśliwym małżeństwem mamy za sobą ciężkie i bolesne chwile. Musieliśmy zmierzyć się z chorobą naszego synka i olbrzymią niemocą, która spotkała nas w czasie nasilenia choroby. Te doświadczenia, choć trudne, w konsekwencji umocniły nasz związek.

W trakcie warsztatów podzielimy się z Wami naszymi, sprawdzonymi sposobami, dzięki którym pokonaliśmy trudności i jesteśmy jeszcze bardziej RAZEM.

Media Społecznościowe

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

Wszystkie prowadzone przez nas warsztaty nastawione są tylko i wyłącznie na pracę
z osobą, z którą się przychodzi.
Nie ma pracy na forum.

Zawsze staramy się zapewnić maksymalnie intymną atmosferę sprzyjającą rozmowie
i intensywnej pracy nad relacją.

BHP warsztatów