LIBIDO Red

-Dwa tygodnie to strasznie długo, aby czekać na wypranie tego dywanu. Nie da rady szybciej? –zapytałem.

- Nie da rady szybciej. Trzeba sobie kupić drugi dywan na wymianę. Gdy jeden jest w czyszczeniu, to drugi wtedy się używa – i tak na zmianę.- Jak tak w domu mam - odpowiedziała mi pani z pralni.

Z rozbawieniem w głosie opowiedziałem dzisiejszą historię mojej żonie Justynie. Dwa tygodnie to faktycznie dużo – zafrapowała się Justyna, po czym dodała

- A może ona faktycznie ma rację? Może powinniśmy sobie kupić nowy dywan, przypomnij sobie, co zawdzięczamy temu staremu kolorowemu.

Oj tak, sporo namiętnych chwil. To właśnie na nim moja wieloletnia kochanka nauczyła się wielokrotnych orgazmów. Miękkość włosa typu shaggy i twardość podłoża dawały optymalne warunki, aby móc w pełni kontrolować sytuację i skupić się na ciele. Rozmarzyłem się i w pełni utwierdziłem w przekonaniu, że nowy dywan nam się należy.

- Kochanie, zobacz! Jestem na stronie Komfortu i patrz co znalazłam! Czerwony dywan typu shaggy. I ta nazwa... LIBIDO RED! Chyba nie tylko ja tak mam z tymi dywanami!

-Faktycznie, całkiem przyjemny, większy od naszego i w dobrej cenie. Tylko Freud by mógł coś ciekawego powiedzieć o tym przejęzyczeniu, bo to jest LIDO RED. Możemy go wykorzystamy w naszą rocznicę?

Rocznice maja jednak jedną wadę, mianowicie wypadają raz w roku. I tak nasza kolejna(12) rocznica ślubu wypada 29 czerwca 2019, trochę daleko bo właśnie mamy Listopad. Z pomocą przyszedł kalkulator dni, bo w końcu już nie raz zdarzało nam się obchodzić 2500 czy 3000 dni od ślubu. Tym razem jednak kalkulator pokazał coś, o czym nie myślałem. W najbliższą niedzielę o godzinie 8 rano będzie 100.000 godzin od ślubu. To dopiero okazja! Takiej jeszcze nigdy nie obchodziliśmy!

Udało nam się załatwić opiekę dla dzieci na dwie noce. 

I tak dzień przed wyjazdem kupiliśmy TEN dywan! 

Aby nie tracić zbyt dużo czasu na podróże, na nocleg niespodziankę zarezerwowałem apartament w 5* hotelu kilka dzielnic dalej, w związku z czym 15 minut po odstawieniu dzieci byliśmy w hotelu.

Hotel (i tu będzie lokowanie produktu, bo na nią zasługuje) Quadrille jest niesamowitym miejscem, które poziomem i klimatem przewyższa nasze doświadczenia z innymi hotelami. 

Boy hotelowy, który przywitał nas przy drzwiach, po zarejestrowaniu zaprowadził nas na piętro do pokoju, w którym wielkość drzwi zdradzała wielkość apartamentu. Apartament w tym odnowionym pałacu miał niesamowity klimat: dużą cześć salonową, obok w części sypialnianej olbrzymie łóżko, z którego można było podziwiać widok parku oraz wannę w łazience oddzieloną szybą.

Na stole czekała na nas butelka winka i deska z jesiennymi dekoracjami oraz czekoladkami.

Na podłodze był odnowiony parkiet, na którym ewidentnie brakowało tylko jednej rzeczy...... dywanu.

Gdy poszedłem po dywan do samochodu, oczywiście zwrócił on uwagę obsługi, która ze zdziwieniem pytała: „Co to jest? Czy pomóc?” 

-Rzeczy osobistego użytku – odpowiedziałem - sam sobie dam z nimi radę.

 

Wino, wanna i dywan LIBIDO RED zapewniły nam niezapomniane namiętne chwile. Chwile, które może nie trwały długo, a jednak zostaną już na zawsze w naszej pamięci, tworząc naszą wspólną legendę. To właśnie te chwile, które wyróżniają się na tle szarości dnia codziennego są paliwem i spoiwem naszego związku. 

 

P.s. Po tym weekendzie dywan trafił do naszego salonu. Dołożyliśmy specjalny podkład i poduszki, aby mógł pełnić funkcję kojca dla naszego niepełnosprawnego synka. W ciągu dnia pełni funkcję miejsca zabaw dla dzieci. A nocami... pomaga ustalać nam kolejne rekordy.

 

Autor: Roman Miotke

 

09 stycznia 2019

Media Społecznościowe

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

Wszystkie prowadzone przez nas warsztaty nastawione są tylko i wyłącznie na pracę
z osobą, z którą się przychodzi.
Nie ma pracy na forum.

Zawsze staramy się zapewnić maksymalnie intymną atmosferę sprzyjającą rozmowie
i intensywnej pracy nad relacją.

BHP warsztatów